• turkish english german arabic russian franches spain  • SÜRDÜRÜLEBİLİRLİKAwesome Image

SÜRDÜREBİLİRLİK ANLAYIŞIMIZ

Medix Medikal olarak, gelecek nesillere daha iyi bir dünya sunabilmek için ürünlerimizi özel materyaller kullanarak çevreye en az zarar verecek şekilde üretiyoruz.

 

Sürdürülebilirlik

Dünyamız her gün daha fazla tüketim sorunu ile karşı karşıya. Bu sebeple kaynaklarımızı verimli kullanmak yönündeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Daha az kaynak tüketerek, daha verimli ürünler üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Gelecek nesillere bırakacağımız en iyi mirasımızın daha güzel bir ve yaşanası bir dünya olduğuna gönülden inanıyoruz.

 

Geri Dönüşüm

Geri dönüşümlü ürünler kullanmanın ve üretmenin sürdürülebilir üretim anlayışının temel taşlarından biri olduğunun bilincindeyiz.Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizde yüksek oranda geri dönüşümlü hammaddeler kullanıyoruz. Ayrıca, tedariğini sağladığımız tüm ürün gruplarında da bu hususa son derece dikkat ediyoruz.

 

Karbon Salınımı

Daha az karbon, daha çok oksijen!
Geldiğimiz noktada karbon ayak izimizi azaltacak her türlü yeniliği takip etmek ve uygulamada son derece kararlıyız. Erpa, üretim süreçlerinde karbon salınımını en düşük seviyede tutmayı sürdürülebilir üretim anlayışının bir parçası olarak görür.

Canlı DestekMerhaba, size daha hızlı yanıt verebilmemiz için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.