• turkish english german arabic russian franches spain  • KALİTE POLİTİKASIAwesome Image

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Kullanıcılarımızın yaşam kalitesini arttırmak ve gerekli güveni sağlamak bizim için önemli bir prensiptir. Ekip çalışmamızın ve bilgi birikimimizin gücüne inanarak sektördeki ihtiyaçlara karşılık verebilmekte; ürettiğimiz ve temsil ettiğimiz cihazların satışından sonra da tecrübeli teknik servis ve müşteri destek hizmetimizle kullanıcılarımızın daima yanında olmaktayız.

Sektördeki gelişmelerin sürekli takipçisi olarak üretici firma sıfatıyla kullanıcılarımız için uygun çözümler geliştirip sunarak sadece özel sektörde değil 81 ildeki Kamu Hastaneleri, İl Sağlık Müdürlükleri, Üniversite Hastaneleri ve Aile Sağlığı Merkezleri’nin de taleplerini karşılamaktayız.

Yetkin ve tecrübeli kadromuz ile yapmış olduğumuz işlerde dünyanın birçok kıtasında, ülkesinde kurduğumuz hastaneler ve klinikler ile ülkemizi başarı ile temsil etmekteyiz.

 

İnsana ve insan sağlığına değer vererek, dünya standartları ve tıp bilimi çerçevesinde kaliteli ürünler üretmek, sürekli olarak eğitim bilincini arttırmak ve seviyesini firma bünyesinde yükseltmek, sürekli olarak araştırma ve geliştirmeyi benimseyip ürün yelpazesini arttırmak, yönetimin tam desteği ve bütün çalışanlarının katılımı ile ürünümüze tüketilene kadar sahip olma bilinci içinde, Ürün Güvenliği, Sağlık ve Çevre duyarlılığı ilkelerini benimseyerek tam bir Müşteri Memnuniyetini sağlamak, ürün süreçlerimizi kaliteden ödün vermeden sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemek, müşteri beklentilerini karşılamayı ve çalışanların mutluluğunu amaçlıyoruz.

Canlı DestekMerhaba, size daha hızlı yanıt verebilmemiz için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.